Austin to grupa profesjonalnych muzyków.
Gramy razem od sześciu lat.

Poniżej prezentujemy kilkanaście nagrań w naszym wykonaniu.

Specjalizujemy się w wykonywaniu szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. Nie obce są nam największe przeboje lat 60, 70, a także muzyka współczesna. Bogaty repertuar sprawia, że możemy poprowadzić niemal każdą imprezę.

Naszym największym atutem są dwie, wspaniale brzmiące wokalistki, które swoimi głosami wyróżniają się na tle konkurencyji. Doskonale dobrane barwy głosów decydują o wyjątkowości naszych występów.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Pod względem jakości brzmienia nie uznajemy kompromisów. Korzystamy ze sprzętu najlepszych, uznanych na całym świecie marek, takich jak: Shure, RCF, Korg, Yamaha.

Jesteśmy świadomi różnych potrzeb naszych klientów. Dlatego stworzyliśmy propozycję, w której klient sam decyduje o składzie wykonawczym. Podstawowy skład wynosi trzech muzyków (wokale i instrumenty klawiszowe), ale istnieje możliwość jego rozszerzenia do 7 osób (gitara basowa, perkusja, gitara elektryczna, saksofon).

Podczas występu dbamy o jak najwierniejsze odzwierciedlenie wszelkich niuansów muzycznych. Nie znaczy to jednak, że jesteśmy zwolennikami wykonywania utworów „nutka w nutkę” tak, jak w oryginale. Jesteśmy ludźmi kreatywnymi i w trakcie gry dajemy ujście swoim pomysłom. Ciekawe aranżacje, szeroki repertuar, nietuzinkowe wykonanie to cechy, które doskonale charakteryzują nasze występy.

Współpracujemy z zawodowym wodzirejem. Możemy poprowadzić każdą imprezę tematyczną, oczywiście według Państwa sugestii. Organizujemy konkursy, a także zajmujemy się prowadzeniem wesel, eventów oraz imprez okolicznościowych.

Standardowo występujemy do godziny 4. Imprezy prowadzimy do 12 godzin. Możemy jednak ustalić indywidualne warunki współpracy.

Z uwagi na dostosowywanie składu wykonawczego indywidualnie do preferencji klienta informujemy, że niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie warunków współpracy określonych w zawartej umowie.
Informacje i materiały zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. W celu przygotowania dla Państwa indywidualnej wyceny, prosimy o złożenie zapytania poprzez formularz, znajdujący się na stronie internetowej.

POLECAMY!
Fotograf na wesele
Operator Kamery

Katalog Zespołów Muzycznych

 


KONTAKT

TEL.: 690155464.
Zapytania o dostępność terminów można kierować także poprzez formularz. Szczegóły prześlemy wówczas na wskazany adres e-mail.

Twój adres mejlowy:
(pole wymagane)

Informacje, dotyczące imprezy:
(data oraz miejsce)

Telefon kontaktowy:
(podanie numeru ułatwi nam kontakt zwrotny z Państwem, podanie jest dobrowolne)

Treść zapytania:

Skąd dowiedzieli się Państwo o nas?
(prosimy o wybranie z poniższej listy)